Komplexní rehabilitační a fyzioterapeutická péče

Léčebné metody

THERAP-TILIA

Nestátní zdravotnické zařízení THERAP-TILIA patří mezi největší ambulantní rehabilitační pracoviště v Praze. V současné době má jednotlivá oddělení na 11 místech v Praze, která jsou připravena poskytnout komplexní rehabilitační a fyzioterapeutickou péči. Na všech odděleních ordinuje lékař, který nemocného pečlivě vyšetří, stanoví diagnózu a navrhne odpovídající léčbu. Nemocného se pak ujme fyzioterapeut. Všichni naši fyzioterapeuti mají vyšší střední, bakalářské, nebo magisterské vzdělání.

Specializované pracoviště 

Každé z jednotlivých oddělení má ve svém spektru léčebných metod svou „vlajkovou loď“. Především je to neinvazivní laseroterapie. THERAP-TILIA má k dispozici léčebné lasery, kterých je v České republice jen několik a které přináší do fototerapie významný pokrok.  Prakticky na všech pracovištích je k dispozici rašelina, mající stejný léčebný efekt jako ta, za kterou jezdíme do lázní. V kombinaci s manuální terapií, vodoléčbou a magnetoterapií přináší nemocným značnou úlevu a rychlý návrat do zdravého života. Z dalších metod, kterými se nemůže každé pracoviště chlubit, je přístrojová léčba lymfatických edémů nebo distanční magnetoterapie.
Specialisté THERAP-TILIE dosáhly vynikajících výsledků, které jsou uznávány i v zahraničí, při rehabilitaci obtíží čelistního kloubu, karpálních tunelů nebo tenisového lokte. To však neznamená, že nepocítíte výraznou úlevu i při bolestech zad nebo se vám nedostane kvalitní péče po úrazu. Máme zkušenosti i s léčbou nemocných, kteří jsou odkázáni na vozík.

 Rehabilitační medicína 

Protože v čele NZZ THERAP-TILIA stojí zkušení pedagogičtí pracovníci, je logické, že pracoviště se podílí i na výuce a praktické přípravě budoucích odborníků. Jsme fakultním klinickým pracovištěm Fakulty biomedicínského inženýrství Českého vysokého učení technického v Praze. 

Aktuální ceník

Mapa poboček